Gruaja e Justin Bieber bëhet brune, nuk do ta njihni - Bota Sot
Gruaja e Justin Bieber bëhet brune, nuk do ta njihni

Bota e Yjeve

Gruaja e Justin Bieber bëhet brune, nuk do ta njihni

Më: 15 gusht 2019 Në ora: 17:24
Hailey Baldwin 

Sa herë që thuhet emri i saj në mendje të vjen imazhi i një vajze bionde me flokët deri tek supet dhe me format fizike të lakmueshme.

Hailey Baldwin është një nga modelet më në zë në botë, vetëm 22 vjeç dhe gëzon një famë që shumë vajza do ta ëndërronin.

Së fundmi ajo ka pozuar për Interview Magazine duke bërë një ndryshim total. Hailey i ka lyer flokëtnë të zezë dhe i ka prerë në stilin Bob një nga më të pëlqyerit kohët e fundit.

Image

Këto ndryshime i kanë dhënë një tjetër pamje nga ajo e zakonshmja aq sa në fillim kur sheh fotot të duket se ajo nuk ëhstë Hailey.

Hailey na kthen pas në kohë me look-un dhe me ondet e mëdha që e bëjnë të duket sikur ka dalë nga kopertinat e viteve ’90, në disa prej fototve që ka realizuar për revistën.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...