Lola Haradinaj me fëmijët në pushime, tregon linjat dhe veshjen me shije

Bota e Yjeve

Lola Haradinaj me fëmijët në pushime, tregon linjat dhe veshjen me shije

Më: 15 gusht 2019 Në ora: 17:47
Lola Haradinaj

Lola Haradinaj është një nga femrat me shumë stil dhe elegante.

Bashkëshortja e deputetit nga radhët e AAK-së, Daut Haradinaj, në një imazh që ka sjellur së fundi ka treguar se ka filluar pushimet.

Lola ka postuar një fotografi së bashku me dy fëmijët e saj, teksa ka treguar se gjendet në bregdetin shqiptar, Durrës.

Image
Image

Biondina joshëse e veshur në të shkurta tregoj format e bukura, derisa përkrahë fëmijëve ata dukeshin një familje e ëmbël dhe e lumtur, derisa Lola në formë të mirë dhe tejet tërheqëse.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat