Kim Kardashian adoleshente, edhe atëherë tregonte...

Bota e Yjeve

Kim Kardashian adoleshente, edhe atëherë tregonte...

Nga: Bota sot Më: 15 gusht 2019 Në ora: 23:29
Kim Kardashian

Ajo ka javë që po promovon linjën e saj të re të inspiruar nga vitet e 90-ta.

Dhe për nder të lansimit të saj të premten, Kim Kardashian u dhuroj fansave një inspirim për koleksionin duke publikuar foto kur ajo ishte adoleshente./BS

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat