Madonna duket kaq e nxehtë në ditëlindjen e saj të 61-të

Bota e Yjeve

Madonna duket kaq e nxehtë në ditëlindjen e saj të 61-të

Nga: Bota sot Më: 17 gusht 2019 Në ora: 09:44
Madonna

Madonna feston ditëlindjen e saj të 61-të me foto duke vallëzuar në dysheme me një veshje ushtarake.

Madonna e cila ka mbushur të premten 61 vjet, shënoj ditën e saj të veqantë me disa postime në instagramin e saj, e veshur në veshje ushtari dhe këmbët e mbuluara me rrjeta./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat