Alexis Texas pa frerë, tërbon ndjekësit me pozat e fundit - Bota Sot
Alexis Texas pa frerë, tërbon ndjekësit me pozat e fundit

Bota e Yjeve

Alexis Texas pa frerë, tërbon ndjekësit me pozat e fundit

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 08:39
Modelja Alexis Texas

Me format e kolme ka rrëmbyer faqet e para të kopertinave dhe mediave rozë.

Modelja Alexis Texas e njohur dhe si aktore e filmave me pullë të kuqe nuk i lë vend imagjinatës për asnjë çast.

Në Instagram numëron 4.5 milionë ndjekës dhe duket se ato po shtohen dita ditës. Më poshtë shikoni disa prej fotove të modeles.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat