Emily Ratajkowski, zhvishet në bikini në dizajn leopardi - Bota Sot
Emily Ratajkowski, zhvishet në bikini në dizajn leopardi

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski, zhvishet në bikini në dizajn leopardi

Nga: Bota sot Më: 18 gusht 2019 Në ora: 17:49
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski, zhvishet në bikini në dizajn leopardi, duke reklamuar linjën e saj të rrobave të banjës, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ratajkowski, është njëra ndër modelet më të kërkuara nga industritë argëtuese, mirëpo së fundi ajo ka linjën e saj të rrobave të banjoëve të quajtur Inamorata.

Image

Modelja, 28-vjeçare, gjersa ka pozuar nuk ka kursyer linjat e saja duke i shfaqur mjaftë seksi në bikini dhe nën shkëlqimin e diellit ajo dukej shumë joshëse.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat