Kate Hudson, modelja më e mirë për veshjet e saj - Bota Sot
Kate Hudson, modelja më e mirë për veshjet e saj

Bota e Yjeve

Kate Hudson, modelja më e mirë për veshjet e saj

Nga: Bota sot Më: 21 gusht 2019 Në ora: 23:37
Kate Hudson

Ajo është aktore, një nënë e përkushtuar ndaj tre fëmijëve dhe një dizajnere.

Dhe Kate Hudson dukej mahnitëse, dersa festoj fillimn e linjës së saj të veshjeve HappyXNature në një festë të organzuar të mërkurën në Londër.

Ylli i Almost Famous, e dëshmoj se ajo është reklama më e mirë për linjën e saj të veshjes, derisa u shfaq me një fustan smerald./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat