Ky është fotosesioni më 'seksi' i Demi Rose, që mund ta keni parë ndonjëherë - Bota Sot
Ky është fotosesioni më 'seksi' i Demi Rose, që mund ta keni parë ndonjëherë

Bota e Yjeve

Ky është fotosesioni më 'seksi' i Demi Rose, që mund ta keni parë ndonjëherë

Nga: Bota sot Më: 23 gusht 2019 Në ora: 19:35
Demi Rose

Ajo është e njohur për kthesat e saj të famshme.

Dhe Demi Rose tregoj figurën e saj fenomenale, kur u shfaq në një ujëvarë për një fotosesion në Bali.

Ylli mahnitës 24 vjeqar, shkëlqeu me një palë bikine duke notuar që mezi përmbante pasuritë e saj të bollshme./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat