Kim Kardashian një bombë e vërtetë, pozon në bikini - Bota Sot
Kim Kardashian një bombë e vërtetë, pozon në bikini

Bota e Yjeve

Kim Kardashian një bombë e vërtetë, pozon në bikini

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 08:56
Kim Kardashian

Kim Kardashian duke qenë një nga personazhet më të fokusuara nga mediat rozë dhe publiku, padyshim se secila paraqitje e saj bie në sy.

Bukuroshja dhe sipërmarrsja e njohur njihet për format e saj trupore, të cilat ia kanë hapur rrugët për tu bërë një personalitet mjaft i famshëm në gjithë botën.

Kim poashtu ndiqet nga qindra miliona fansa nëpër rrjetet sociale.

Image

Ajo së fundmi ka publikuar disa fotografi ku shihet duke pozuar me bikini, e që vë më së miri në pah format  e saj trupore. 

Kujtojmë që Kim është e martuar me reperin Kanye West dhe kanë 4 fëmijë. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat