Kelly Brook mahnitëse me fustanin leopardi - Bota Sot
Kelly Brook mahnitëse me fustanin leopardi

Bota e Yjeve

Kelly Brook mahnitëse me fustanin leopardi

Nga: Bota sot Më: 2 shtator 2019 Në ora: 20:07
Kelly Brook

Ajo gjithmonë vishet me tendencat e fundit të modës.

Dhe Kelly Brook e vërtetoj se është një mbretëreshë e stilit me një fustan leopari, kur arriti të hënën në studion e Global Radio në Londër.

Prezantuesja 39 vjeqare tregoj kthesat e saj të mrekullushme me fustanin me lule./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...