Jennifer Lopez me veshje të papërshtatshme, rrezikon të zbuloj... - Bota Sot
Jennifer Lopez me veshje të papërshtatshme, rrezikon të zbuloj...

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez me veshje të papërshtatshme, rrezikon të zbuloj...

Nga: Bota sot Më: 3 shtator 2019 Në ora: 09:32
Jennifer Lopez

Ata janë duke u takuar që nga shkurti i vitit 2017 dhe njoftuan për fejesën e tyre në muajin mars.

Dhe Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez dukeshin qift i lumtur kur arritën në Nikki Beach në St Tropez për të festuan ditëlinjen e 60 të yllit Magic Johnson.

Jennifer rrezikoj shumë me veshjen e saj kur shfaqi fizikun e saj me një këmishë të bardhë dhe fund të hapur./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...