Aktori i famshëm kapet mat duke u argëtuar me të dashurën 22 vite më të re - Bota Sot
Aktori i famshëm kapet mat duke u argëtuar me të dashurën 22 vite më të re

Bota e Yjeve

Aktori i famshëm kapet mat duke u argëtuar me të dashurën 22 vite më të re

Më: 3 shtator 2019 Në ora: 21:12
Leonardo DiCaprio dhe Camila Morrone

Aktori i famshëm i “Hollywood”-it, Leonardo DiCaprio dhe partnerja e tij, Camila Morrone, kanë që në dhjetor të vitit 2017 që janë në një lidhje dashurie.

Të shtunën, 44-vjeçari dhe 22-vjeçarja, tërhoqën vëmendjen e të gjithëve në plazhin Malibusë, teksa luanin volejboll  me disa miq të tyre.

“Daily Mail” ka publikuar disa foto të çiftit, ku e dashura e DiCaprio-s dukej mahnitëse me një palë xhinse stil boyfriend dhe bikini ngjyrë gri.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...