Demi Rose vjen si një valltare arabe - Bota Sot
Demi Rose vjen si një valltare arabe

Bota e Yjeve

Demi Rose vjen si një valltare arabe

Më: 6 shtator 2019 Në ora: 00:40
Demi Rose

Demi Rose ka shpërndarë foto në rrjetet sociale me bikine ari dhe e veshur si një valltare arabe për festivalin “Burning Man”.

Demi është siguruar që të vërehet në këtë festival që mbahet në Nevada të SHBA-së.

Ajo në këto foto është dukur tepër seksi në Instagram.

“Djegia e ime e parë. Ka qenë gjithmonë ëndërr e imja që kemi ardhur këtu”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat