Kim Kardashian më e 'nxehtë' se kurrë - Bota Sot
Kim Kardashian më e 'nxehtë' se kurrë

Bota e Yjeve

Kim Kardashian më e 'nxehtë' se kurrë

Nga: Bota sot Më: 7 shtator 2019 Në ora: 09:45
Kim Kardashian

Kim Kardashian e njeh fushën e modës dhe bukurisë sikurse 'shuplakën' e dorës.

Kjo është arsyeja që ajo po e lanson edhe linjën e re të veshjes.

Ylli televiziv 38 vjeqar përmes Instagramit tregoj kutitë e produktit e saj të ri dhe se ato janë marrë nga miqtë dhe familja e saj./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat