Martohet aktorja turke, shkëlqen në të bardhë - Bota Sot
Martohet aktorja turke, shkëlqen në të bardhë

Bota e Yjeve

Martohet aktorja turke, shkëlqen në të bardhë

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 11:44
Deniz Baysal

Aktorja turke Deniz Baysal, e cila u bë e njohur në serialin “Zonja Fazilet dhe te bijat” është martuar mbrëmë.

Deniz u martua me këngëtarin turk Baris Yurtçu.

Dasma e çiftit ishte përrallore, dhe aty morën pjesë shumë persona të njohur.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...