Këto foto të Beckhamit me bukuroshen aziatike nuk do i pëlqejnë fare Victorias - Bota Sot
Këto foto të Beckhamit me bukuroshen aziatike nuk do i pëlqejnë fare Victorias

Bota e Yjeve

Këto foto të Beckhamit me bukuroshen aziatike nuk do i pëlqejnë fare Victorias

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 21:58
David Beckam

Janë zbuluar disa imazhe të Beckhamit me një modele aziatike.

Victoria Beckhamit nuk do i pëlqej fare të shikoj në fotosesioni e fundit të burrit të saj ku shihet duke u ‘martuar’ me një modele kineze, shkruan The  Sun.

Dyshja janë paraqitur me veshje solemne dhe në disa fotografi janë parë edhe duke kërcyer bashkë me bukuroshen kështu dyshja i ofruan publikut një paralajmërim se çfarë do përmbaj videoja komerciale për të cilën janë duke punuar.

Ylli ka dërguar bukuroshen në restorantin e tij të preferuar të ushqimit britanik teksa Angela po e mëson ish futbollistin e Man.United të flet në Mandarin.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat