Valentina Vignali “godet” sërish - Bota Sot
Valentina Vignali “godet” sërish

Bota e Yjeve

Valentina Vignali “godet” sërish

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 19:38
Valentina Vignali

Basketbollistja italiane po “çmend” rrjetin. Basketbollistja, modelja dhe blogerja italiane, një nga protagonistet e edicionit të fundit të “Grande Fratello” dhuron spektakël në për ndjekësit e sak në Instagram.

Kostumi rozë në këtë fillim shtatori ka marrë pafundësisht pëlqime. E në fakt, Valentina me fizikun e saj i meriton të gjitha komplimentet.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...