Realizon fotosesion e lagur në det, Rita jep lajmin e mirë për fansat

Bota e Yjeve

Realizon fotosesion e lagur në det, Rita jep lajmin e mirë për fansat

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 19:39
Rita Ora

Rita Ora ka realizuar fotosesion gjatë pushimeve në Turqi.

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesion që e realizoi gjatë pushimeve.

Këngëtarja u shfaq e veshur me një bluzë, e lagur në det, teksa nuk mbante fare veshur sytjena.

Image

Pranë këtyre fotografive atraktive, ajo njoftoi fansat se po vjen me diçka të re dhe për të ka punuar shumë kohën e fundit.

“Vera gati ka përfunduar por ne sapo po fillojmë. Mezi pres t’ju tregoj se çfarë kam punuar në Rona Park”, ka shkruar ajo.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat