Sofia Vergara rrezatuese në blu - Bota Sot
Sofia Vergara rrezatuese në blu

Bota e Yjeve

Sofia Vergara rrezatuese në blu

Nga: Bota sot Më: 14 shtator 2019 Në ora: 09:57
Sofia Vergara

Ajo kohët e fundit publikoj një foto me bikine në vitet e 90'ta, gjë që bëri që njerëzit të flisnin në Instagram.

Dhe Sofia Vergara ishte në kërkim të një dite me diell poashtu në Beverly Hills.

Vergara, 47 vjeqare u shfaq shumë rrezatuese me një fustan të gjatë, ngjyrë blu./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...