Zooey Deschanel kapet me të dashurin e ri

Bota e Yjeve

Zooey Deschanel kapet me të dashurin e ri

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 13:00
Zooey Deschanel

Zooey Deschanel është në një lidhje të re.

Aktorja 39 vjeçare është dashuruar në Jonathan Scott dhe ata u panë bashkë një natë në Los Angeles.

Në fotografitë e kapura, Zooey dhe Jonathan, shihen dorë për dore teksa shkojnë në një restorant në Los Feliz.

Javën e kaluar, Zooey konfirmoi ndarjen e saj nga burri Jacob Pechenik pas më shumë se katër vjet martesë.

Zooey dhe Jonathan thuhet se janë takuar gjatë filmit “Carpool Karaoke”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat