Bebe Rexha, “lëvizje bosesh”! - Bota Sot
Bebe Rexha, “lëvizje bosesh”!

Bota e Yjeve

Bebe Rexha, “lëvizje bosesh”!

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 17:47
Bebe Rexha

“Lëvizjesh bosesh,” kështu shkruan Bebe Rexha në postimin e saj më të fundit në Instagram, ku ka pozuar e veshur me një kostum të kuq.

Këngëtarja shqiptare, e cila sapo ka mbushur 30 vjeç, ka reklamuar koleksionin e ri të firmës “bebe”.

Ndërkohë që shfaqet si një “bose” e vërtetë, Bebe gjithashtu duket tepër sensuale dhe seksi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...