Amber heq sytjenat në pishinë dhe... - Bota Sot
Amber heq sytjenat në pishinë dhe...

Bota e Yjeve

Amber heq sytjenat në pishinë dhe...

Nga: Bota sot Më: 17 shtator 2019 Në ora: 23:33
Amber Turner

Ajo e bëri rikthimin në seritë shpërthyese të TOWIE.

Dhe Amber Turner po e shijon pushimin nga xhirimet, derisa të hënën u pa në Marbella të Spanjës me të dashurin e saj Dan Edgar, përcjell Bota sot.

E veshur në bikini dypjesëshe, biondja 26 vjeçare ngriti temperaturat, duke treguar hiret trupore.

Por, vëmendje më të madhe mori kur hoqi sytjenat, duke treguar edhe më shumë nga gjoksi i saj./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...