Bar Rafaeli nxjerr jashtë barkun shtatzënë - Bota Sot
Bar Rafaeli nxjerr jashtë barkun shtatzënë

Bota e Yjeve

Bar Rafaeli nxjerr jashtë barkun shtatzënë

Nga: Bota sot Më: 20 shtator 2019 Në ora: 21:41
Bar Rafaeli

Ajo në muajin korrik njoftoj se është shtatzënë me fëmijën e saj të tretë.

Dhe Bar Rafaeli dukej rrezatuese kur shfaqi barkun e saj në rritje, derisa shijonte një shëtitje në Milano të mërkurën.

Supermodelja 34 vjeare tregoj barkun shtatëzënë prej 5 muajs me një bluzë të shkurtër të kaltër dhe xhinse./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...