Tifozja e Milanit “tërbon” fansat me linjat e saj - Bota Sot
Tifozja e Milanit “tërbon” fansat me linjat e saj

Bota e Yjeve

Tifozja e Milanit “tërbon” fansat me linjat e saj

Më: 3 nëntor 2019 Në ora: 07:02
Martina Stetiarova

Martina Stetiarova është një modele e fiksuar pas skuadrës së Milanit.

Modelja me linja të nxehta është tifoze e kuqezinjve dhe këtë nuk rresht së traguari me fotot e saj në rrjetet sociale.

Herë topless dhe herë e veshur me diçka shumë të hollë, modelja di gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat