I lidhur me Ronela Hajatin? Yong Zerka tregon emrin e shpirtit të tij binjak - Bota Sot
I lidhur me Ronela Hajatin? Yong Zerka tregon emrin e shpirtit të tij binjak

Bota e Yjeve

I lidhur me Ronela Hajatin? Yong Zerka tregon emrin e shpirtit të tij binjak

Më: 3 nëntor 2019 Në ora: 08:56
Ronela Hajati dhe Yong Zerka

Prej kohësh flitet se këngëtari Yong Zerka dhe Ronela Hajati janë të lidhur bashkë.

Mirëpo krahas këtyre zërave janë shtuar dyshimet se dy artistët janë ndarë.

Kështu pas shumë spekulimesh, lajmesh lidhur me marrëdhënien e tyre, Young Zerka tregoi gjithçka në “Shiko kush Luan”.

Në lojën me ‘Paintball’, i vendosur përpara portreteve të personazheve të ndryshëm, Young Zerka ‘qëlloi’ pikërisht mbi portretin e Ronela Hajatit.

Ky veprim erdhi pas pyetjes “Cili prej këtyre artistëve mund të ishte shpirti yt binjak”.

Në këtë formë këngëtari konfirmoi se me Ronelën ka vërtetë diçka.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat