Michelle Keegan sjell koleksionin e saj mahnitës - Bota Sot
Michelle Keegan sjell koleksionin e saj mahnitës

Bota e Yjeve

Michelle Keegan sjell koleksionin e saj mahnitës

Nga: Bota sot Më: 4 nëntor 2019 Në ora: 09:23
Michelle Keegan

Ajo është një aktore e suksesshme që kurrë nuk arrinë të mos e humbë vëmendjen në paraqitjen e saj.

Dhe Michelle Keegan dukej më rrezatuese se kurrë, ndërsa modeloj oleksionin e saj të fundit me një fotosesion mahnitës.

Aktorja 32 vjeqare dhuroj një shumëllojshmëri të pamjeve nga koleksioni i saj, me një fustan të zi, me mëngë të gjata./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat