Angelina Jolie zhvishet komplet, aktorja 44 vjeçare i zbulon të gjitha nga e kaluara - Bota Sot
Angelina Jolie zhvishet komplet, aktorja 44 vjeçare i zbulon të gjitha nga e kaluara

Bota e Yjeve

Angelina Jolie zhvishet komplet, aktorja 44 vjeçare i zbulon të gjitha nga e kaluara

Më: 5 nëntor 2019 Në ora: 16:17
Angelina Jolie

Angelina Jolie i ka treguar hapur të gjitha nga e kaluara e saj dhe këtë e bëri përmes disa fotografive ku shihet e zhveshur komplet teksa mbulohet me një pëlhurë të lehtë me ngjyrë të bardhë.

Ylli i filmit foli së fundi për revistën e njohur Harper’s Bazaar  në numrin e dhjetorit, ndërsa diskutoi për ditët e saj të fëmijës së shfrenuar.

“Një pjesë e jona që është e lirë, e egër, e hapur, kureshtare dhe mbyllet gjatë jetë,” thotë Jolie – tani një aktiviste dhe profesoreshë vizituese e Shkollës së Ekonomisë në Londër.

E pyetur se si merret me keqkuptimet, Jolie, 44 vjeçe, përmendi tatuazhin e saj që thotë: “Një lutje për zemrën e egër të mbajtur në kafaze.”

Ideja për këtë tatu erdhi kur ajo ishte 20 vjeçe gjersa ishte duke ngarë makinën me nënën e saj aktore, Marcheline Bertrand.

“Ne hipëm në një sallon tatuazhi dhe unë e nxora atë në krahun tim të majtë,” kujton Jolie. “Ajo që aktorja bëri për mua atë natë ishte të më kujtonte se e egra brenda meje është në rregull dhe një pjesë e imja.”

Por pas vitesh dramë – përfshirë puthjen me vëllain e saj në buzë në Oscar 2000, duke veshur gjakun e burrit të atëhershëm Billy Bob Thornton në një shishkë rreth qafës dhe duke u ndarë së fundi nga aktori Brad Pitt – Jolie tani është më e njohur për punën e saj të avokimit me gratë dhe refugjatët dhe roli i saj si nënë e gjashtë fëmijëve.

“Fëmijët e mi e njohin veten time të vërtetë dhe më kanë ndihmuar që ta gjej përsëri dhe ta përqafoj,” përfundoi ajo.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat