Blero në Prishtinë, Afrona në Paris - Bota Sot
Blero në Prishtinë, Afrona në Paris

Bota e Yjeve

Blero në Prishtinë, Afrona në Paris

Më: 5 nëntor 2019 Në ora: 21:23
Afrona Dika

Çifti Blero Muharremi dhe Afrona Dika duket se janë duke bërë jetë të ndarë

E derisa Blero sot është parë në rrugët e Prishtinës, Afrona Dika ka sjellur disa foto seksi nga kryeqyteti i dashurisë, Parisi.

Afrona ka qenë e veshur me një fustan të shkurtër të zi dhe ka një kapelë në kokë si dhe një çantë Dolce & Gabana derisa ka shkruar:

“Tung Paris, jo Zurich”, duke aluduar se ajo është në kryeqytetin francez.

Ndërkohë Blero sot është parë në Prishtinë duke vozitur një Range Rover si dhe në disa lokale të Prishtinës.

Por, çifti edhe më parë kanë bërë jetë të ndarë, pavarësisht se janë në lidhje që disa vite, kështu që edhe kjo lidhje në distancë nuk duket të jetë problem për çiftin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat