Gati t'i shpërthej gjoksi - Bota Sot
Gati t'i shpërthej gjoksi

Bota e Yjeve

Gati t'i shpërthej gjoksi

Nga: Bota sot Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 19:29
Lauren Goodger

Ajo është e njohur për kthesat e saj mahnitëse.

Dhe Lauren Goodger i tregoj pasuritë e saj edhe njëherë gjatë një nate tjetër në Essex të mërkurën.

ish ylli i TOWIE kishte veshur një bluzë sa për t'ia mbuluar gjoksin dhe fund të ngjitur për trupi./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat