William dhe Kate kombinohen me veshje - Bota Sot
William dhe Kate kombinohen me veshje

Bota e Yjeve

William dhe Kate kombinohen me veshje

Nga: Bota sot Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 19:47
William dhe Kate

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit janë takuar sot me Grenfell Toëer dhe viktimat e sulmeve terroriste.

William dhe Kate filluan ditën e tyre në Emergjencën Kombëtare në kishën St Martin në Londrën Qendrore.

William dhe Kate ishin kombinuar me veshjet e tyre në ngjyrë të njëjtë, derisa Kate kishte veshur një fustan ngjyrë të errët, William kishte veshur kostum elegant./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat