Parashikohej të ndodhte! Emily Ratajkowski incident me rrobat e banjës super të vogla - Bota Sot
Parashikohej të ndodhte! Emily Ratajkowski incident me rrobat e banjës super të vogla

Bota e Yjeve

Parashikohej të ndodhte! Emily Ratajkowski incident me rrobat e banjës super të vogla

Më: 12 nëntor 2019 Në ora: 19:05
Emily Ratajkowski

 

Oops! Modelia pëson një incident me rrobat e banjës së saj, që duhej thënë ishin super të vogla.

Emily Ratajkowski ngriti temperaturat kur vizitoi plazhet në Australi në një bikini të zi jashtëzakonisht të vogël dhe seksi.

Ndërsa modelia u përpoq ta mbante veshjen sa më në rregull, sigurisht që pritej të ndodhnin edhe gabime apo incidente me të, duke zbuluar më shumë në pjesën e gjoksit.

Image

Megjithatë Ratajkowski dukej fantastike me linjat e saj dhe pamja natyrale e bënte të dukej edhe më joshëse.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat