Si u veshën yjet në CMA Awards? - Bota Sot
Si u veshën yjet në CMA Awards?

Bota e Yjeve

Si u veshën yjet në CMA Awards?

Më: 14 nëntor 2019 Në ora: 20:10
Pamje nga ngjarja

Dje është mbajtur për të 53-tin vit nata e ndarjes së çmimeve CMA - Country Music Association Awards. Ky event nderon me çmime artistët që kanë shënuar arritje në industinë e muzikës country. Shumë artistë e njerëz të njohur të botës së televizionit ishin të pranishëm dhe sigurisht nuk kaloi pa u vënë re paraqitja e tyre në tapetin e kuq. Më poshtë mund të shihni si u veshën yjet në eventin e rëndëishëm të muzikës country.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat