Victoria Beckham më elegante se kurrë - Bota Sot
Victoria Beckham më elegante se kurrë

Bota e Yjeve

Victoria Beckham më elegante se kurrë

Nga: Bota sot Më: 15 nëntor 2019 Në ora: 18:19
Victoria Beckham

Ajo vendoset në ekranin publik për secilin hap të saj.

Dhe Victoria Beckham u shfaq sërish me një kostum elegant, pantollona të gjera e të shkurtër te këmba, kur arriti në stacionin Gare du Nord në Paris të premten.

Dizajnerja e modës 45 vjeqare dukej thjeshtë mahnitëse me një ansambël të rrallë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat