Gerogina Rodrigez nuk ndalet, poza seksi nga palestra - Bota Sot
Gerogina Rodrigez nuk ndalet, poza seksi nga palestra

Bota e Yjeve

Gerogina Rodrigez nuk ndalet, poza seksi nga palestra

Më: 29 nëntor 2019 Në ora: 14:57
Gerogina Rodrigez

Gerogina Rodrigez vijon të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Bashkëshortja e Kristiano Ronaldos është shumë aktive në rrjetet sociale dhe në “Instagram” regjistron më shumë se 14 milionë fansa. 

Modelja bukuroshe me origjinë nga Argjentina së fundmi ka menduar të postojë në rrjetin social një foto nga palestra, ku shfaqet më në formë se kurrë duke nxjerrë në pah trupin e saj seksi.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat