Affleck dhe Garner shihen bashkë - Bota Sot
Affleck dhe Garner shihen bashkë

Bota e Yjeve

Affleck dhe Garner shihen bashkë

Nga: Bota sot Më: 2 dhjetor 2019 Në ora: 09:57
Jennifer Garner

Kanë kaluar disa ditë për klanin Garner-Affleck, pas një debati të ndezur jashtë shtëpisë së Jennifer Garner të premten.

Dhe derisa aktorja ishte parë duke vozitur ish burrin e saj Ben Affleck në një hotel afër Santa Barbara të shtunën, dyshja u futën bashkë në kishë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat