Miley Cyrus me të dashurin e ri - Bota Sot
Miley Cyrus me të dashurin e ri

Bota e Yjeve

Miley Cyrus me të dashurin e ri

Nga: Bota sot Më: 11 dhjetor 2019 Në ora: 21:56
Miley Cyrus

Miley Cyrus e cila aktualisht është duke pushuar pas një operaconi të kordonit vokal.

Por të martën në mbrëje, ish ylli 27 vjeqar i Disney ishte jashtëzakonisht elegante me një bluzë të zezë kur doli nga restauranti japonez Nobu në Malibu.

Me bukuroshen ishte edhe i dashuri i saj Cody Simpson dhe nëna e tij Angie./BS

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat