Rita Ora me bluzë transparente, tregon komplet gjoksin - Bota Sot
Rita Ora me bluzë transparente, tregon komplet gjoksin

Bota e Yjeve

Rita Ora me bluzë transparente, tregon komplet gjoksin

Nga: Bota sot Më: 21 janar 2020 Në ora: 09:19
Rita Ora

Ajo asnjëherë nuk turpërohet për të shfaqur trupin e saj në veshje të dukshme në Instagram.

Dhe Rita Ora dukej sesi në një seri fotografish shumë zbuluese dhe joshëse të shpërndara në Instagram të hënën./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat