Alexandra Cane tregon trupin e formësuar në bikine

Bota e Yjeve

Alexandra Cane tregon trupin e formësuar në bikine

Nga: Bota sot Më: 23 janar 2020 Në ora: 13:46
Alexandra Cane

Ajo ka treguar se ka humbur peshë derisa po fillon vitin e ri.

Dhe Alexandra Cane dukej e bujshme e zhveshur në bikine në promovimin e fitnesit të ri, Happy Body.

Ylli i Love Island dukej mahnitëse në bikine të bardha, derisa tregonte trupin e saj të rregulluar./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat