Emily Ratajkowski tregon barkun e 'sheshtë'

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski tregon barkun e 'sheshtë'

Nga: H.O. Më: 22 shkurt 2020 Në ora: 18:37
Emily Ratajkowski

Ajo ka qenë pjesë e shfaqjes në Javën e Modës në Milano në këtë sezonë.

Dhe Emily Ratajkoëski dukej e bujshme derisa po qëndron në Itali për javën e modës për sezonën Vjeshtë/Dimër 2020-2021.

Modelja e cila u sigurua se do të marr vëmendjen u shfaq me një bluzë të shkurtër të bardhë derisa doli nga vetura e saj./BotaSot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat