Dikur velinë në Shqipëri, ç'bën sot në SHBA bukuroshja - Bota Sot
Dikur velinë në Shqipëri, ç'bën sot në SHBA bukuroshja

Bota e Yjeve

Dikur velinë në Shqipëri, ç'bën sot në SHBA bukuroshja

Më: 22 shkurt 2020 Në ora: 21:46
Anisa Mukaj

Anisa Mukaj, është velina shumë bukuroshe e emsionoit investigativ "Fiks Fare".

Pas eksperiencës si velinë, Anisa tregoi në një intervistë se po nënshkruan kontrata të rëndësishme si modele, jashtë vendit dhe për kompani të mëdha botërore.

Së fundmi modelen e shohim duke realizuar me sukses punën e saj si modele dhe nëpërmjet Instagramit na tregon se momentalisht ndodhet ne Miami, në SHBA.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat