Jesy Nelson, rrezikon të nxjerrë gjoksin - Bota Sot
Jesy Nelson, rrezikon të nxjerrë gjoksin

Bota e Yjeve

Jesy Nelson, rrezikon të nxjerrë gjoksin

Nga: H.O. Më: 24 shkurt 2020 Në ora: 07:57
Jesy Nelson

Sensacioni i Little Mix nuk është i panjohur për të bërë diqka sa për të rënë në sy.

Dhe Jesy Nelson rrezikoj me një veshje të dielën, kur doli para kamerës për të realizuar foto për Instagram.

Ajo kishte veshur një korset transparent tek gjoksi dhe pantollona lëkure./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat