Këta janë fituesit e Love Island - Bota Sot
Këta janë fituesit e Love Island

Bota e Yjeve

Këta janë fituesit e Love Island

Nga: H.O. Më: 24 shkurt 2020 Në ora: 08:31
Tapp dhe Paige Turley

Përfundimisht Tapp dhe Paige Turley janë kurorëzuar si fituesit e Love Island për vitin 2020.

Këngëtarja skoceze dhe futbollisti kanë mposhtur Luke Trotman dhe Siannise Fudge për të marrë qmimin prej 50 mijë paundë në natën finale.

Dyshja janë qifti i parë që fituan edicionin dimërore të shfaqjes që u zhvillua në Afrikën e Jugut./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat