Bella Hadid, triumfuese e pistave - Bota Sot
Bella Hadid, triumfuese e pistave

Bota e Yjeve

Bella Hadid, triumfuese e pistave

Nga: H.O. Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 20:18
Bella Hadid

Ajo është e njohur për të ndezur pistat në gjithë boën me ansamblet e saj.

Dhe Bella Hadid po del fituese në pistat e saj të modës, sidomos kur u shfaq të mërkurën në Javën e Modës në Paris.

Supermodelja nuk la asgjë në imagjinatë, kur u shfaq me një fustan të zi të hollë, me rrjetë, të cilat shfaqin cdo pëllëmbë të trupit të saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat