Bluza nuk ia mban më, gati t'i "shpërthej" gjoksi pa sytjena - Bota Sot
Bluza nuk ia mban më, gati t'i "shpërthej" gjoksi pa sytjena

Bota e Yjeve

Bluza nuk ia mban më, gati t'i "shpërthej" gjoksi pa sytjena

Nga: H.O. Më: 18 mars 2020 Në ora: 20:47
Christine McGuinness

Kohët e fundit ajo ju tregoj fansave të saj disa pjesë nga jeta e saj brenda shtëpisë, duke përfshirë palestrën, gatimin dhe kujdesin për tre fëmijët.

Dhe Christine McGuinness ka filluar një pushim nga të vegjlit e saj, derisa të mërkurën doli në Alderley Edge në mëngjes./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat