Katie Waiddel, tregon trupin e mrekullueshëm pas lindjes - Bota Sot
Katie Waiddel, tregon trupin e mrekullueshëm pas lindjes

Bota e Yjeve

Katie Waiddel, tregon trupin e mrekullueshëm pas lindjes

Nga: H.O. Më: 20 mars 2020 Në ora: 13:18
Katie Waiddel

Ajo më parë zbuloj se kishte humbur peshë, derisa kishte veshur fustane me tre numra më të mëdhenj pasi lindi djalin e saj Hudson.

Dhe Katie Waiddel tregoj këto rezultate të trupit të saj në shëtitjen e saj të jashtëzakonshme, kur doli për të vrapuar të premten.

Ish ylli i X Factor tregoj trupin e saj me një veshje që përputhej, derisa bënte xhiro nëpër park./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat