Kate Middleton ndan pamje të reja me George dhe Charlotte për të festuar ditën e nënës

Bota e Yjeve

Kate Middleton ndan pamje të reja me George dhe Charlotte për të festuar ditën e nënës

Më: 23 mars 2020 Në ora: 14:39
Pamje nga vendi i ngjarjes

Për ditën e nënës, Kate Middleton dhe Princi William përhapën një gëzim të vogël në internet duke postuar disa foto të rralla që ofrojnë një pamje personale të familjes së tyre.

Të Dielën, 22 Mars, çifti mbretëror u dërgoi urime të lumtura të gjitha nënave, ndërsa treguan një përzgjedhje të fotografive të ëmbla, intime në llogarinë e tyre të përbashkët në Instagram, @KensingtonRoyal. Fotografia e parë portretizoi Kate duke i dhënë Princeshës Charlotte një shëtitje me shaka ndërsa, William mbante në shpinë Princin Xhorxh. Nëse shkoni deri në fund të postimeve, ajo ndau edhe një kartë që George bëri për nënën e tij për ta uruar.

Punimi që bëri George është një shembull i adhurueshëm i punimeve të tij të dorës, i cili përmban një vazo të tërhequr me dorë me lule letre të prera. Postimi përmbante gjithashtu imazhe të Princesësh Diana me Princin Harry dhe Princi William, dhe Kate me nënën e saj Carole Middleton.

Në përshkrim, duka dhe dukesha ju referuan periudhës së vështirë të izolimit dhe distancës sociale që po ndodh në të gjithë globin, si rezultat i pandemisë shëndetësore të Coronavirusit. “Për nënat e reja dhe të moshuara dhe familjet që kalojnë sot së bashku dhe veçmas – ne po mendojmë për ju të gjithë në këtë kohë të vështirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat