E pabesueshme: Vera Wang, befas seks simbol në moshën 70 vjeç!!

Bota e Yjeve

E pabesueshme: Vera Wang, befas seks simbol në moshën 70 vjeç!!

Më: 12 maj 2020 Në ora: 20:09
Vera Wang

Kush i sheh foto, e ka të vështirë të besojë se ato tregojnë imazhin e një 70 vjeçareje. Dhe nuk po flasim vetëm për fytyrën ( e dimë që ato mund te ndërhyhet sa të duash tani). Trupi i saj nuk duket aspak ai i një gruaje 70 vjeçare ( sado të mbajtur)!

Sekreti i një fiziku të tillë ( dhe çfarë lëkure)? “ Punë, gjumë, një koktej me vodka, jo shumë diell”.

Reagimet për të shpërthyen në Twitter pasi një ndjekëse u shpreh e befasuar ditë më parë dhe nuk e besonte dot moshën e stilistes së famshme. Twitteri ia ktheu përgjigjen: “ E verifikuar, është e vërtetë”!

Image
Vera Wang

Pas kesaj, rrjeti u çmend!

Ekspertja e fustaneve të nuseve e gjeti veten kështu përballë një shpërthimi të beftë vëmendjeje në mediat sociale, por fiziku i saj në dukje kaq i ri, e meriton vërtet!

Image
Vera Wang
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat