Sophie në bikine, shfaqet seksi në selfie

Bota e Yjeve

Sophie në bikine, shfaqet seksi në selfie

Më: 12 maj 2020 Në ora: 20:50
Sophia Peschisolido

Sophia Peschisolido, e cila është vajza Karren Brady, ka postuar disa fotografi tepër seksi në bikine derisa ka bërë një seri selfiesh

Ajo ka argëtuar kështu fansat e saj të cilët po vazhdojnë të jenë të izoluar shkaku i pandemisë.

Kështu që Sophia Peschisolido edhe njëherë i ka “nxeh” rrjetet sociale derisa ka pozuar me bikine të masës së vogël.

Image

Vajza e yllit të “Apprentice”, Sophia është edhe vajza e futbollistit Paul Peschisolido dhe këtë të martë ajo është dukur aq seksi saqë edhe ndjekësit e saj janë ndarë të kënaqur me paraqitjen e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat