Sofia tregon format në bikine

Bota e Yjeve

Sofia tregon format në bikine

Nga: H.O. Më: 15 maj 2020 Në ora: 18:28
Sofia Peschisolido

Ajo ka qenë duke i mbajtur ndjeësit e saj të informuar gjatë bllokimit të saj për shkak të pandemisë.

Dhe bija e arren Brady, Sofia Peschisolido shfaqi të hënën kthesat e saj me një palë bikine.

Ajo kishte veshur bikinet e bukura ngjyrë rozë dhe më pas fotot i ndau në Instagram./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat