Nicole Scherzinger vetëm në sytjena

Bota e Yjeve

Nicole Scherzinger vetëm në sytjena

Nga: H.O. Më: 15 maj 2020 Në ora: 18:47
Nicole Scherzinger

Ajo është e njohur si një balerinë e jashtëzakonshme e Pussycat Dolls.

Dhe Nicole Scherzinger mori vëmendje kur u shfaq me një bluzë të bardhë të shkurtër duke filmuar një tjetër video për Tik Tok./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat